Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Seljaoperatsioon koerale
#7072
Tõnis
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

10 aastat, 2 kuud tagasi
Tere kõigile.
Kas siin liigub ka inimesi kelle koerale on tehtud diskioperatsioon seljale? Mul see asi kohe-kohe ees Sooviks võimalusel infot, et kuidas läks teil operatsioonist taastumine ja millisel reziimil te koera hoidsite?
Ette tänades
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7074
mammu005
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

10 aastat, 2 kuud tagasi
Meie dobermanil oli neid lausa kolm. Meil oli 10 aastane kui tehti. Esimene operatsioon läks hästi. taastumine oli väga raske ja rohtusid tuli anda nii tihti et öösel pidi ärkama. see oli väga raske aeg meie peres.. järgmine kuu tegime 2 opi ja siis järgminekuu 3 op. ja 4 korda öeldi et ei ole mõtet enamteha meie kuts läx tuttu. sest need valud on ikka koeral nii hulllud. paari päevaga koer jäisõltuvusse ravimitest kuna valud olid nii suured saita neid suhteliselt palju. Tagant järgi mõttlesime et oleks pidanud kohe peale esimest korda magama panema. Küsi arstilt kas on mõtekam panna magama või teha op. Loomaarst ei või ise seda varjanti pakkuda. Aga see ikka väga hull opp loomale. meie kandsime teda trepist alla pissile ja kakale. õnnex elasime oma majas. Aga puhkuse pead võtma kindlasti sellex ajax kui otsustad teha opi. kindlastimuretse koerale sellised traksid millest saab teda vajadusel liigutada. Meie pidime ta isepysti tõstma trakside abil ja siis temaga liikuma . õnnex ei olnud agressiivne koer lubas endale haiget teha kui see oli vajalik see tegi meil asja kergemax. 24/7 olime valves terve perega.

loodan et teie kutsil nii hull ei ole. hoiame pöialt. anna teada kindlastikuidas teil läx. selleopi kohta eiole palju kirjas ja oleks tore lugeda et kellelgi läx see op hästi.Kiiret paranemist
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1