Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kaukaaslasel hing kinni ja öögib
#7304
FoxHead
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

9 aastat, 4 kuud tagasi
Tere,

Meie pere kaukaaslasel on juba sügisest saadik terviseprobleemid. Koer on küll üpriski vana - juba 13 aastane, kuid sooviks tema tervist ikkagi turgutada.

Nimelt, kui koer erutub, siis tõmbab tal hinge kinni ning ta hakkab öökima - justkui oksendab, kuid midagi välja suust ei tule. Tegemist on ketikoeraga, kuid jalutada saab ta nädalas mitmeid kordi. Hinge kinnitõmbamine ning öökimine esineb just siis, kui koer erutub, ehk näeb, et temaga minnakse jalutama või kui näeb mõnd ahvatlevat söögipala. Samuti esineb seda jalutuskäigu ajal ning ka pärast jalutuskäiku, kui koer on väsinud. Ta väsib nüüd ka väga kiiresti ära ning ei julgegi temaga kaugele enam minna - äkki tõmbab hinge nii kinni, et surebki ära.. Muidu on tal keha ja vaim korras, ise on ta väga rõõmsameelne ning soovib jalutades muudkui edasi rühkida. Olen täheldanud ka söögiisu vähenemist.
Täna jalutamas käies märkasin, et uriin oli punakas ning lähemalt vaadates nägin, et uriin oli verine. Millest see tuleneb?

Lisan siia video temast ja tema hingeldamisest. Kahjuks seda n-ö öökimist pole filmile saanud.Ehk oskab keegi aidata ning öelda, mis koeral viga võib olla. Arsti juurde teda viia ei saa, kuna kutsu pole kunagi autoga sõitnud ning sinna ta ei lähe ka meelitades.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1