Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: tasakaalu häired, nõrkus
#7264
maarjamo
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

9 aastat, 6 kuud tagasi
Tere! Mure 1,5 aastat vana koera pärast (nimi on Lucky). Kuskil 2 nädalat tagasi ootamatult jäi haigeks. Päev otsa oli Lucky energiline ja mänguhimuline nagu alati, kuid õhtul seda enam mitte. Oli ühe koha peal, vaatas oma kustika silmadega mulle otsa ja pea kõikus edasi tagasi. Tema lõbustamine ja küpsisega meelitamine ei aidanud. Terve öö magas minu kõrval liikumatult, ma nii kartsin tema parast. Igakord, kui ärkasin katsusin kas Hingab veel, Hommikul mees viis ta arstile ja arstid ei osanud muud arvata, kui et Gripp - olevat muude jamade jaoks liiga noor veel. Tegi pepsi peale süsti ja määras looduslikud antibiootikumid 2 korda paevas 3 mg (päev peale süsti läksime veel tagasi, arstile ja Lucky oli juba palju kõbusam)
Tänaseks on antibiotsi kuur läbi. Koer oli kuna tänaseni nagu endine, kuid nüüd hakkas jalle pihta. Seisab ühe koha peal, vaatab mind, pea käib edasi tagasi ja korra potsatas mahagi, sest tasakaalu pole. Täna hommikul oksendas ka korra, aga seda vahest ikka juhtub, kui midagi jälle kuskilt nahka on saanud pista, mis pole hea. Ja pealegi on ta päev otsa energiapomm olnud, seega tõesti ei arvanud, et see oksendamine mingi halb märk voiks olla.
Tõstsin siis Lucky diivanile ja siin ta nüüd vahelduva eduga tudub. Homme viime ta muidugi arstile jälle, aga ehk oskab keegi nõu anda või on kellegi koer saranast asja läbi elanud?
Koer on segavereline, kaitsesüstid tehtud, hästi toidetud ja hoolitsetud. Kallub 6-7 kg ja on 1.5 aastat vana.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7265
koertearmastaja
Karma: 1
Aktiivne koeraja
Postitusi: 24
Offline Profiil

9 aastat, 6 kuud tagasi
Minu taksikoeral Dobbyl (8 aastat vana) on juba nädal aega sarnane käitumine olnud. Käisime arsti juures ja ta sai süsti, nüüd on juba natuke aktiivsem, kuid mitte endine. Arvan, et see läheb ajaga mööda.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1