Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kasvuraskus.
#7094
gelaas
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

10 aastat, 1 Kuu tagasi
Probleem siis selline, et koer lonkab juba 3-4 kuud vahelduva eduga oma käppasid. Koer on 8-kuune nüüdseks.
Algas paremast esi käpast. Siis ainult lonkas ja arvasime, et kuskil haiget saanud. Kuskil nädalaga läks üle.
Siis kolisime korterisse ja hakkas uuesti, ainult, et vasak esi käpp. Aga siis ei olnud asi enam nii lihtne. Vaeseke nuttis ja ei osanud kuidagi olla. Läksime siis loomaarstile. Ütlesin, et ise kahtlustan ehk on kasvuraskus. Tehti käpast pilti, katsuti jne. Tuli välja, et parem käpp on jah natukene vasakust oma kasvamisega ees. Määrati 10. päevane kuur rimadyl'i. Kohe kui võtma hakkasime kadusid valu ja lonkamine ära.
Läks siis võibolla kuu ja sama jama, ainult et tagumine parem käpp. Siis läks asi nii hulluks, et ta ei söönud ega joonud ka enam iseseisvalt. Koguaeg magas. Läksin jälle arstile ja ostsin sama rohtu. Jälle aitas. Kutsu oli paari päevaga palju lõbusam ja eluvaim oli sees. Sellest on kuuaega.
Nüüd täna märkasin, et jälle lonkab oma vasakut esi käppa. Seega mu küsimus on siis selline, et kas ja kui kaua see kasvuraskus kestab? On see normaalne, et kordub käppades ? Mure juba suur, ehk on midagi muud viga.. Ise olen siin mõelnud ehk magneesiumit on liiga palju ning selle tagajärjel lonkab oma käppasid..
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1