Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Chihuahua kõrvad ei lähe kikki
#7006
MariaV
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

10 aastat, 6 kuud tagasi
Tere. Mure siis selline, et chihu sai just aastaseks, aga kõrvad ei ole siiani kikki läinud. Kui ta mõnekuune oli, siis läksid, aga hammaste vahetamise perioodil vajusid taas lonti ning uuesti kikki läinud pole. Hambad tulid tal ka suht hilja ära, natuke enne aastaseks saamsit tuli viimane. Vahepeal hoiavad küll püsti, aga enamus ajast ikka poolkikkis, päris lontu ei ole.
Lugesin kuskilt kunagi mingite kõhresid tugevdavate vitamiinide kohta, aga ühest kliinikust küsisin, siis ei osatud midagi öelda. Nüüd küsisin oma vet kliinikust, kui kontrollis käisime, arst oskas öelda vaid nii palju ,et noh vahest on nii, aga kõrvad on muidu puhtad ja korras. Üks kolmas loomaarst ütles mõni aeg tagasi, et oodata aastani, aga nüüd juba aasta täis ja midagi muutunud pole. Mida teha? Kas üldse saab sellises vanuses veel midagi sinna parata?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7008
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

10 aastat, 6 kuud tagasi
Raske öelda,kas nad veel lähevad kikki,aga soovitatakse sööta näiteks sülti. Kindlasti tuleb seda ise keeta,sest poesüldid on tehtud želatiini baasil,mitte keedetud süldikogust välja seda õiget liimainet,mis süldi tarretama paneb.Vot see aine ongi vajalik kõrvadele! Loodame parimat!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1