Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koera käpa padjal klaasikilluga sisselõige
#2666
Maris
 


15 aastat, 4 kuud tagasi
Kas keegi oskab enda kogemustest kasvõi nõu anda,et mida teha. Käisin koeraga jalutamas ja maas oli klaasikilde. Kutsikas ja pani neist siis täie rauaga läbi, aga üks klaasikild lõikas käpa patja. On haav ja õue minnes hakkab veritsema. Klaasikildu näha ei ole, ise lakub seda ja vahepeal tõstab käppa üles. Mida teha? Kas vaja kohe arsti juurde minna? puhastada millegagi või ravib ise terveks?

Aitäh
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#2800
Kogemusest
 


15 aastat, 4 kuud tagasi
Minu koeral on ka käpapadjad katki olnud. Esimest korda oli selline väiksem haav, mis paranes ise ära mingi kuu ajaga....pidevalt tuleb uuesti lahti vmt. eks kutsikas ise jookseb ja pidama saamisega võib uuesti kergesti lahti minna.
Teine korda oli ikka padi peaaegu pooleks ja väga sügav sisselõige....käisin arstil. Arst ütles, et seda õmmelda ei ole mõtet kuna käpapatjadel olev kude on väga pehme, ja rebeneb kergesti lahti. andis rohtu ja soovitas kinni siduda. Ostsime mingisuguse krõpsudega sussimoodi asjanduse ka, mida aeg ajalt õhutamiseks ära võtsime kui magas....kui on lahtiselt, siis kipub ikkagi lakkuma ja hakkab uuesti veritsema.

Viimane paranes küll kaua- nii umes 3 kuud. Aga nüüdseks on näha vaid jooneke, kust katki oli. Vahel trepist allla minnes hoiab ikka käppa üleval.

Arvan, et kui see väga sügav ei ole, siis pole arstile vaja minna. Kunagi eelmisele koerale pandi veritsevale küünele kaalilillat peale....see pidavat vere kinni võtma. Proovisin ka sügava käpapadjandi vigastuse puhul...aitas, aga ta kipub ikkagi lakkuma.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1