Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Magamine
#5390
danka
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 6 kuud tagasi
Tere ma sooviksin teada kuidas saada 2 kuune taksikutsikas magama. Oleme võtnud ta voodisse, seal ta hakkab kõndima, siis panime ta pesasse suure kaisukoera ja loodsime, et ta selle kaisus magama jääb kuid ka see ei toimind. Palun andke nõud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5391
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

13 aastat, 6 kuud tagasi
Voodisse mina isiklikult ei võtaks, aga kui Te oletegi planeerinud koeraga tulevikus ühes voodis magada (arvestades sellega, et koer võib hakata laiutama, olla mõnikord porine, ajada karva jne.), siis see on loomulikult Teie valik, üldiselt kehtib reegel, et mis on keelatud/ lubatud täiskasvanud koerale, see on keelatud/ lubatud ka kutsikale.
Magamajäämist soodustab kindlasti see, kui koer on väsinud, vahest peaksite leidma mingi aja enne magamaminemist koeraga jalutamiseks, mängimiseks, õpetamiseks, parem on vältida ärritavaid mänge (palli loopimine, tagaajamine vms.).
Ja kui ta jääbki magama mingis vales kohas, mis siis sellest, sageli oskab koer ise endale kõige parema koha valida, loomulikult peab see koht pererahvale sobima. Liiga suurt probleemi pole mõtet teha, küll ta ükskord magama jääb. Magamiskoht peaks olema mingi vaiksem ja turvalisem koht ja magamise ajal koera ei tülitata.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5876
Hardux
Karma: 1
Koeraja
Postitusi: 12
Offline Profiil

12 aastat, 11 kuud tagasi
vabandust, võtan ülesse vana teema, aga kutsu peab ise tudule minema sinna kus ta jääb, kuna koerad ei maga veesoonte peal, kassid magavad just veesoonte peal, vb on teie voodi kohal just veesoon.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1