Mine allaLehekülg: 12
TEEMA: tahan naabrite koerale teha hukkamise
#4208
Seadusesilm
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

12 aastat, 7 kuud tagasi
Tere.

Soovitan soojalt lugeda Loomakaitse ja loomapidamisseadust.
Seal öeldakse selgete sõnadega: enesekaitseks tohib koera tappa!
Andke minna, kui muu enam ei aita.
Sest selge on, et süüdimatule ja vastutustundetule inimesele midagi selgeks ei tee ja kui koer on ühiskonnale ohtlik, tuleb ta hukata.
Enesekaitseks on teil selleks täielik õigus.
Soovitan selleks hetkeks ka endale pealtnägija võtta, sest võib juhtuda, et seadus pöördub teie vastu...Kuigi usun, et ka kehavigastused on piisavad ´pealtnägijad´.
Edu
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4514
Deemon
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 4
Offline Profiil

12 aastat, 1 Kuu tagasi
Kui koer on kuri - anna süüa talle. Kui sa hakkad temale seostuma positiivsete asjadega siis kaob ka probleem (meil oli samuti, et naabrite koer üli kuri, tuli üle nagu naktsi üle aia ja siis peremehetses seal, isa ei saanud õhtuti autost välja, kuna koer tuli meie aeda ja jooksis lõrisedes ümber auto. Hakkasime süüa andma ja probleem kadus).
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4518
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

12 aastat, 1 Kuu tagasi
See söötmine ei ole lahendus,kui on kortermaja.Ega kõik(ka lapsed,kes üksi peavad vahel käima)saa hakata käima ainult toiduga majast väljas.Pealegi tean juhtumit,kus sellise toimimise peale hakkas koer terroriseerima ja välja pressima söödavat ning mittesaamise puhul lõrises ja laksutas hambaid.Lastega ei riski seda trikki proovida.Hetkel tundub meie seadusandlus olevat täiesti hambutu.Ei suudagi mõelda välja muud,kui mõne TV saatega proovida asja lahendada.Rotimürgi puhul ei saa olla kindel,et just see koer seda sööb ja kui sööb,siis see surm saab olema kole.Niisama asja jätta kindlasti ei saa,nii et loodame,et sihikindlalt politseid tüütamas käia tasub ikka ja võimalusel ka teised kannatanud kaasata aktsiooni.Olen ise sarnases olukorras olnud aastaid tagasi ja me ei saanudki abi kusagilt.Tigediku omanik oli väga mõjuvõimas mees ja kannatanute hääl lämmatati eos.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4570
crete
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 17
Offline Profiil

12 aastat, 1 Kuu tagasi
Söötmine pole päris kindlasti mitte mingi lahendus, ega see kui sina naabrikoerga isegi klapiks, ei tähenda, et talle su lapsed ja koerad rohkem meeldima hakkaks. Pealegi see on vale igast seisukohast. Minu meelest peaks me ka püüdlema pigem sellise ühiskonna poole, kus pole vaja koeri ketis hoida ja koguaeg politsei avaldusi kirjutada vaid sellist kus OMANIKKE huvitaks ka mis nende koer parasjagu teeb. Saan aru kui lootusetu see olukord on, aga tuleks omanikele mõistus pähe taguda tegelikult.
Mul on probleem umbes 8 oma kandi koeraga ja nende omanikega, ei ole millegist abi eriti ausalt öeldes. Olen sama nõutu nagu olin aasta tagasi
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 12