Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer maalt korterisse?
#7508
Miili
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline

6 aastat tagasi
Tere!

Pöördun teie poole nõuande palvega. Nimelt olen 23 aastane tudeng ning elan ja õpin tartus. Mul on aga 6 aastane koer, kes elab minu ema juures väikelinnas. Ideaalis oleks ta seal päeval lahtiselt õues ja öösel toas, aga kahjuks ei saa teda lahtiselt pidada, kuna paneb jooksu. Teda ei pea kõrge aed ega raadiopiire ning kuna maja metsa lähedal on tal igasuguseid põnevaid lõhnu mida taga ajada. Seetõttu veedab ta suure osa päevast ketis. Temaga käib iga päev pikki ringe tegemas naabritüdruk (vähemalt 1,5h iga päev). Siiski valutan ma tema pärast südant, sest mina igatsen teda ja tema mind.
Olen pikalt mõelnud teda Tartusse korterisse võtta, aga sellega mitu muret. Kas ta harjuks üldse korterieluga ära, kuna muidu on ta ju päevad läbi õues. Mul on päevad väga varieeruva pikkusega,vahest olen 10 tundi ära, teinekord ainult üks loeng päevas. Kuskohast üldse leida korterit kuhu koeri lubatakse ning mis tudengi rahakotti puruks ei tõmbaks.
Oleksin väga tänulik igasuguste nõuannete eest.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7509
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 220
Offline Profiil

6 aastat tagasi
oleneb koerast. Sotsialiseeritusest, sellest, kuidas koer suhtub inimestesse, teistesse loomadesse, kas oskab korteris kaituda jne. Kui ei proovi, siis teada ei saa, parem muidugi, kui alguses oleks tegelemiseks rohkem aega, vabad paevad nt. Korterit otsides tuleb kindlasti votta omaniku nousolek, voib olla ei saa vaga head korterit ja tasub ka kusida naabrite tagasisidet, kas on mingeid probleeme, haukumist vms.
Soovitan proovida, ise olen seda teinud ja edukalt, koerad on intelligentsed ja kohanemisvoimelised uldiselt.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1