Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: kui vanaks saavad koerad?
#5584
roy
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 5 kuud tagasi
Olen uus liituja ja ei tea, võibolla see tee teema on juba siit läbi käinud.
Aga küsimus teadjatele oleks, et kui vanaks "hundi"koer võib saada?
Me võtsime väikese piiksuva kutsika siis kui laps kooli läks, nüüd ta saab kohe 19, seega koer 13. aastane. Ta põhiaja lamab (puhkab), ja pilgus on selline kurb "headaega" pilk. Istun temaga koos maas ja sügan, silitan, aga ta on ikka sellinne kurb kuidagi. Kusjuures me suhtleme omavahel vabalt, mõlemad saame üksteisest aru. Ta on väga tark koer. Olen kurb...
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5593
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 220
Offline Profiil

11 aastat, 5 kuud tagasi
Ega keegi ei saagi ju sellisele küsimusele täpselt vastata, tõugude lõikes on ju ära toodud keskmised vanused, aga keskmine ongi keskmine. Teie koer tõenäoliselt on selle nn. hundikoerte keskmise vanuse juba ületanud ja võimalik, et see kurb pilk ongi hüvastijätu pilk, sellisel juhul tuleb tänulik olla, et need 13 aastat on olnud (paljud on oma neljajalgse sõbraga palju varem sunnitud hüvasti jätma).
Samas on võimalik, et Teie koer kuulub nende eriti pikaealiste seltskonda, sellisel juhul vahest tasuks mingi tervisekontroll teha ja vajadusel korrigeerida elustiil ja toitumine seeniorile sobivaks. Kui koera vanemad on teada, siis vast saaks ka mingit infot nende eluea kohta.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1