Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kas kenneleid saab usaldada?
#5327
Kaie S
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 6 kuud tagasi
Koer.ee keskkond ei tolereeri paberiteta koerte tootmist/müümist raha saamise eesmärgil. Foorumi lugejatel
on aga kindlasti huvitav teada, kuidas käib tegelik elu ja kui silmakirjalik võib mõni kasvataja olla.
Piret Kants Järvamaa Kennelist Nyima Ospara (nyimaospara.pri.ee) tegeleb ehtsate tõukoerte kasvatamise ja müügi kõrval ka ise-väljamõeldud-tõuga krantside müümisega Soomes. Iga paari päeva tagant on Keltainen Pörssis uued kuulutused uute kutsudega. Kas kenneli varjus on tegu kutsikatehasega? Ja mis maksuametid sellst arvavad?
Aga veenduge ise. Esimestes kuulutustes müüakse tõukoeri, pildid identsed nendega mis Nyima Ospara Kenneli kodulehel.

www.keltainenporssi....RAT/29463655?rowId=4

nyimaospara.pri.ee/p.../d-pesakond-2010.php

www.keltainenporssi....RAT/29463631?rowId=6

www.kuldnebors.ee/se..._view_language_id=et

nyimaospara.pri.ee/p.../c-pesakond-2010.php

Järgnevates kuulutustes müüb segatõulisi koeri sama müüja, kes eelnevates kuulutustes müüb Nyima Ospara Kenneli tõukoeri. Krantside müük käib lausa konveierina.

www.keltainenporssi....NUT/29472421?rowId=1

www.keltainenporssi....RAT/29466599?rowId=7

www.soov.ee/laanevir...kad_1058573.htm?ca=1Kas ametliku kenneli kattevarjus on aus ajada kahtlast krantsibisnessit? Kas selliseid kenneleid saab üldse usaldada?Tervitades
Kaie
Viimane muutmine: 14.12.2010 22:42 Lisas Kaie S.
Teema on lukustatud. üles
#5328
Pireli
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 6 kuud tagasi
Väga huvitav inimene siin, kes sellise jutu minu kohta on kirjutanud. Tore, et Sa nii ametis oled Kaie teiste elu ja asjaajamistega. Mina ise küll ei võta omaks seda, et mina neid koeri seal kõike müün!!!! Unustage ära selline laim!!! Need segaverelised ei ole minu koerad!!! Seda ma ei eita, et Tiibeti kutsikat ja taksi kutsikat ma lasen oma tuttavatel selles soome börsis müüa! Mina ise ei oska soome keeltki kahjuks. Jah mul on tutvusi Soomes, kes oli nõus mind aitama oma taksi ja tiibetlase müügil,seda mis tema seal ise müüb pole küll minu asi ausalt!!! Mind ei huvita teiste elu ja tegemised. Aga noh küll ma juba tean, kes mind mustata püüab. Ole rahulik ja lõpeta, kui ise midagi ei tea!!! Väga huvitav, ma sain ise ka näha mida mu tuttav seal müüb, aga minu kaela ei tasu seda kõike ajada. Minul on ausaltöeldes suva, mis teised müüvad! Väga tänan sind Kaie, et mu mainet püüad sittasisse tallata! Tuleb ka sinu aeg!
Teema on lukustatud. üles
Mine ülesLehekülg: 1