Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Anne Tammiksalu ?
#5237
AshInell
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

13 aastat, 5 kuud tagasi
Tere,

Meile anti koolis ülesanne teha väike(2-3min) ettekanne mõnest sportlasest kes meile meeldib. Mõtlesin teha Anne Tammiksalust ja Dixi-st kuna minu arust on nad Eestis ikka väga kõvad tegijad ja mulle endale meeldib ka väga koerasport ja tegelen sellega.
Kahjuks ei leidnud internetist nende kohta väga palju infot,
kui keegi teab neist rohkem või teab mingit linki kust saab infot siis palun kirjutage ja kui ei siis soovitage veel teisi agilityga tegelevaid sportlasi võib olla ka välismaa omi.

Aitäh kõigile .
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5238
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

13 aastat, 5 kuud tagasi
Äkki Kenneliidust ajakiri "Koer" oleks abiks? Samuti võivad teised koeraspordiga tegelejad teada,kus neist võib veel kirjutatud olla.Üldiselt meie koerasportlastest on ikka ajakirjas juttu olnud.Kui õnnestuks ehk Anne Tammiksalu endaga kontakti saada ja otse asjaosaliselt infot küsida? Viimases "Koer'as" on näiteks artikkel olemas,kus ka temast juttu seoses võistlusreisiga Taani,aga seal on ka teistest osalejatest ja üldiselt rohkem reisi-ja võistluse muljed.Väga huvitav kirjatükk!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5240
brita25
Karma: 1
Koeraja
Postitusi: 12
Offline Profiil

13 aastat, 5 kuud tagasi
Arvan, et kõige rohkem saad infot TAKO-st. Ja sealt leiad ka tema meili ning siis saad temalt ise küsida seda, mida vaja on!
Tegeleb ta siis sõnakuulelikkuse, agility ja minu teada on ka karjatamist teinud. Kõike täpsemalt saad temalt endalt küsida ja uurida:)
Edu selle töö koostamisel:)
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1