Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Appi karje!
#5171
Gonchen162
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

13 aastat, 8 kuud tagasi
Suur appi karje, pigem suur palve!

Kunagi ei tea millal on sinul abi vaja ja sellepärast olen andnud alati endast kõik, et aitada abivajaid ja nüüd ongi käes minu kord!
Eile päeval varastas üks A- sotsiaali gruppi kuuluv, umbes 40 a meesterahvas ära Sõle Selveri eest 4 kuuse, must, isase labradori retriiveri kutsika, kes reageerib nimele Bonzu! Mehe tundemärgid: kasv u 165-170 cm, kandis tumesiniseid pakse pükse, valgeid tosse, seljas oli must jope, hallide varrukatega ja peas nokamüts.Video kaameralt oli näha, et algul see mees mängis koeraga ja siis võttis ta endaga kaasa. Politsei ütles veel nii palju, et nädala aja jooksul on pelgulinna ja sõle rajoonis kaduma läinud veel neli koera ning mis kõige hullem, politsei arvas, et see mees sööb koeri. Mida peab tundma kasvataja süda, kuuldes nii kohutavat lauset politseilt. Miks aga politsei pole siiani midagi ette võtnud, kui tal on nii palju informatsiooni, ei ole teada. Arvatavasti on politseil teha palju olulisemaid asju ( nende jaoks ), kui koera otsimine, kui mida tunneb kasvataja ja koera omanike süda?!
Mida meie Bonzu sööb, joob, kus ta asub? Keldris, garaaðis, kuuris, õues? Või on see õudus tõsi, mida politsei mainis?
Ma kutsun appi kõiki koera ja kassi omanikke, kellel on vähegi võimalus aidata! Lähme kõik koos homme 18.10.2010, sõles otsima juhtnööre! Kellel on vähegi aega või mahti, tulge palun kell 19.00 Selveri parklasse ja lähme koos ( hargneme )koera omanike juurde, kes jalutavad oma koertega ja ka A-sotsiaalid ja seal kandis elavad inimesed võivad olla midagi näinud või kuulnud. Üksi või neljakesi ei suudaks me teha nii palju kui me suudaks teha näiteks kümne või viieteistkümne kaupa!
Selveri video lõigust on kahjuks vähe kasu, sest politsei jaoks ei ole see piisav asitõend ja video salvestus antakse vaid kriminaal politseile orderi alusel. Kui julm see ka ei kõlaks aga need on seadused!
Loomulikult oleme kurvad, et Bonsu uus omanik jättis ta üksi õue ootama 5 min, kuni ostis talle poest keefiri, kuid kõik me teeme vigu ja sinna ei saa enam midagi parata. Viha ja pahurad mõtted ei aita meil tuua tagasi Bonzut enne, kui on hilja!

Palun tule aita, iial me ei tea, millal me ise abi vajame!

Ootame abistajaid homme kell 19.00 Sõle Selveri ees
. Koos suudame paremini, et päästa oma parimat sõpra, sest vaadake korraks oma kutsu või kiisu silmadesse ja mida te sealt näete? Mina näen sealt suurt armastust ja vajadust hoolele ja kaitsele!

Ruth
Telf: 53920330; 56469131

Pildid Bonzust: picasaweb.google.com...Jogise/BonzuKadunud#
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5172
lyrick
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 5
Offline Profiil

13 aastat, 8 kuud tagasi
Võimalusel tulen kindlasti õhtul appi, kuid soovitan kindlasti minna Stroomi ranna juurde metsa. Usun, et seal metsa all võivad küll sellised inimesed varju all olla ja lisaks on seal grillimise platsid...
Kui võimalust siis ehk juba varem käia seal uurimas, kas seal kedagi on, sest kui politsei teooria vastab tõele, siis kui kaua see mees omale ikka mängukaaslast hoiab... (
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5174
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

13 aastat, 8 kuud tagasi
Kahjuks oleme Tallinnast kaugel ja ei saa appi tõtata,kuigi tahaks. Hoiame pöidlaid pihus ja loodame kõigest hingest,et pisike õnnelikult koju jõuaks.Mul kunagi nõuka ajal vanaema jättis koerakese poe ukse taha ja keegi lasi ta seal rihmast lahti.Õnneks leidis isa tänavatel autode vahel ekselnud koera üles enne kui ta õnnetusse sattuda oleks võinud.Ise ei julge oma koeri üksi kunagi ukse taha jätta.Need on ka nii sõbrad kõigiga ja kerge saak kurjamitele.Loodame parimat ootame häid sõnumeid!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5175
Gonchen162
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

13 aastat, 8 kuud tagasi
Tere!

Suured suured tänud Teile KÕIGILE abi ja toetuse eest, Nüüd on meie kutsu õnneks kodus. Koer varastati Selveri eest ja need samad vargad tõid selle keora meile tagasi 2 h peale seda, kui me olime näinud G4S peamajas ja näinud A-AS Selveris video lõiku varastest. Nüüdseks on teada kes varastasid ja kus vargad elavad. Tegu on siiski kahjuks ametilt koerte varastega! Kahjuks rohkem ma hetkel informatsiooni ei anna, sest me pidasime vajlikuks teavitada kogu Eesti rahvast koerte varguse eest ja mida peab sellel juhul tegema, kui sinu koer ära varastatakse. Samuti võibolla leiavad mõned teised koera omanikud ka oma koerad ülesse, kelle omad on veel Sõle, Kopli kandis ära varastatud, Kahjuks ei tea kõik koera omanikud mida ette võtta antud juhul ja politsei peale ei saa 100% loota, sest nende jaoks on siiski olulisem auto, mitte koera vargus.

Meie Bonzu puhul uued omanikud kahjuks ei teandud mida teha ja kasvataja oli kaks päeva teadmattuses üle üldse, et koer on kadunud. Ma usun, et ilma meie nii aktiivse otsingu ja kõigi abi pakkuvate inimesteta ei oleks ma jõudnud sinna, kuhu me jõudsime ja saavutanud seda, mis me saavutasin.

Bonzu on kolmas varastatud koer, kelle me oleme üles leidnud ja seega ma usun, et kui me hoiame ühest käest kinni ja usume, siis me suudame ja saavutame palju!

Südamlikud tänud TEILE KÕIGILE, kes pakkusid oma abistavat kätt! Me oleme pisarateni liigutatud! Bonzu on elus ja terve!

Ruth
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5176
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

13 aastat, 8 kuud tagasi
Mul on väga hea meel,et see lugu hästi lõppes! Uskumatu tundub aga kogu see lugu üldse.Kas tõesti on niisugused tüübid olemas,kes spetsialiseeruvad koerte vargustele?! Mingil ajal oli kuulda tõesti,et aedadest varastatakse isegi tõsiseid valvekoeri ja viiakse üle piiri. Tõepoolest,tundub,et raha nimel ollakse valmis igasugu sigadusteks! ja sellistele varastele pole see loom samuti muud kui ainult äriobjekt. Kas need varganäod ei saa tõesti mingit karistust ja jätkavad samas vaimus? Tundub,et järjekordselt on seadused hambutud,kui politsei ei vaevunud isegi asjaga tegelema.Rääkimata siis,et kedagi sellise teo eest vastutusele võtta...
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1