Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer, kes murrab kasse
#5019
aprille
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

13 aastat, 7 kuud tagasi
Elan maal ja mu naaber elab väga lähedal majas. Tal on koer, kes murrab kassid ära. Võtsin endale kiisu sai elada mõni aasta ja kui välja lasin ta siis ikka kiisud ju liiguvad ringi, mitte ei ole ainult oma õuel, läks ta naabrite õuele ning tema koer murdis kiisu ära. Naaber ka väga mures, kuna naabril endal ka kassid. Koer on tal kuri ka aga ilusti aias ja ta sealt välja ei saa. Naabri koer ka alles noor (4 aastane). Naabriga arutasime seda asja aga ta ei oska midagi peale hakata - vanem inimene ja koer oli talle toodud. Äkki keegi oskab mingit nõu anda, mida sellise probleemiga teha. Naaber on õpetanud ja keelanud koera, et ta nii ei teeks. Koer siis ei teegi kui naabriga koos väljas on aga asi toimub siis kui kedagi pole silmapiiril.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5020
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

13 aastat, 7 kuud tagasi
Võib- olla mõni koolitaja oskaks õpetuse suhtes nõu anda. Aga seni peaks koer olema nii kinni pandud, et kasse murda ei saa, kas toas kinni või peaks naaber koerale eraldi aia tegema, kuhu kassid ei pääse. Ise ma püüaksin sellise naabrikoera olemasolul enda kassi toas hoida, kuigi maal on see raskevõitu.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5021
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

13 aastat, 7 kuud tagasi
Selles olukorras on valveinstinktiga koerale raske pahaks panna,et ta oma territooriumit kaitseb.Äkki annaks organiserida nii,et kass ei satuks tema valdustesse? Olen kuulnud spets.aiapiiretest,mis ei lase kassi oma õuelt ära minna.Ega see küla peal käimine pole hea talle niikuinii.Kassidel tuleb ette nii kaklusi,nakkushaiguseid kui soovimatuid pesakondi laias ilmas seigeldes.Ma selle piirde kohta palju ei tea,aga mõned informeeritumad kassiomanikud oskavad ehk rohkem rääkida.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1