Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: insident
#4137
meerimall
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

12 aastat, 7 kuud tagasi
Tere!
Küsimusi ja nõuandeid oleks vaja.
Nimelt olime telkimas kortermaja(4korterit) hoovis, külastasime sõpra ning ööbisime väljas telgis, sest mul oli kaasas koer.
Hommikul juhtus aga insident, nimelt tuli välja et selles majas oli teine koer ka, kes hommikul vara tuli omanikuga lahtiselt aeda jalutama, koer omaniku keelust hoolimata tuli kohe telgi vahetusse lähedusse ning minu koer sai pahaseks ja ründas. Asi lõppes nii õnnetultl, et teine koer pidi minema loomaarstile. Mina ise kahjuks olukorda pealt ei näinud,sest asi juhtus siis kui ma ise veel magasin. Kuidas olukord täpselt välja nägi ei oska ma kahjuks öelda.
Nüüd sain mõned päevad tagasi suure ähvarduskirja, kus nõuti minu käest kahjutasu koerapidamiseeskirja rikkumise, võõraks kohas loata telkimise(suuline luba korteriüürinukult, kellel külas olime) ning moraalse kahju tekitamise eest. Olukorrast, et teine koer tõsiselt vigastada sai, sain ma alles sellest kirjast teada(sellel hommikul kui koer kakles, ei mainitud mulle asjast midagi. ei öeldud isegi et teine koer vigastatud on) Ma ei tea, ei tunne ennast mitte kuidagi olukorras süüdi, sest nende aia territooriumil puudus vastav märgistus koera olemasolust krundil, samuti see koeraomanik on viisakalt öeldes närvihaige(tean teda ennemast ajast küll, sest olen ennegi oma sõbral seal külas käinud, kuid ei teadnud et tal on ka koer) Igatahes ähvardatakse mind kohtuga ja ma palun teil asja kommenteerida kõrvaltvaataja pilgu läbi. Vastasin, et olen nõus küll mingi osa maksma, kuid kõiki ravikulusid õpilasena ma kinni katta ei jaksa.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4143
leek
Karma: 6
Aktiivne koeraja
Postitusi: 87
Offline Profiil

12 aastat, 7 kuud tagasi
Tegelt see on suht normaalne kui koeraomanik tuleb koos oma koeraga oma maja hoovi lahtiselt jalutama (ma saan aru, et hoovil oli aed ümber), mina oleksin ka väga pahane, kui äkki mingi võõras koer minu koerale oma hoovis kallale tuleb.
Kui sul on teada, et sinu koer ei ole väga tolerantne teiste koerte suhtes, siis tuleb sellega arvestada ja ei tohiks lasta tekkida võimalust, et su koer kedagi rünnata saab. Omanik peab oma koera tegude eest vastutama. See ei loe, kas teine koeraomanik on terve mõistuse juures või mitte, tal on õigus nõuda sinult ravikulude kinni maksmist.
See on lihtsalt minu arvamus.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1