Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Millist maiust kutsikale?
#6481
Pesakond
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 11 kuud tagasi
Tere!
Oleme esimesi päevi armsa spanjelikutsika õnnelikud omanikud Tahaks talle juba eluks vajalikke asju õpetada, kuid ei tea, kuidas seda premeerida. Koertekasvataja soovitas kutsikale enne 9. elukuud kõva toitu mitte anda, nii leotamegi krõbinaid vees. Kuid kõik koerteküpsised, krõbinad jms premeerimiseks sobiv on ju paraku kõva? Proovisin teda õues asjal käimise eest saiaga rõõmustada, kuid sai talle ei maitse. Mis siis 3 kuisele kutsikale preemiaks sobiks? (Paitusi ja kiitust saab ta meil niigi.)
Aitäh!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6482
Ireenex
Karma: 2
Koeraja
Postitusi: 17
Offline Profiil

11 aastat, 11 kuud tagasi
Viimasel ajal on tulnud müügile naturaalsed pisikesed maiused purgis. Neid on erinevaid maitseid ja nad on hästi head, sest on pisikesed (1 cm) ja suhteliselt pehmed. Koertele maitsevad hästi. Õpetamisel toimib alati hästi ka väikesteks tükkideks hakitud keedetud kanakops, neerud jm sellised asjad.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6485
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

11 aastat, 11 kuud tagasi
Meie kasutasime väikseid (nii hernetera suurusi) juustu ja keedetud südame tükikesi põhiliselt. Leotamise kohta ei julge kommenteerida väga.Kui kasvataja nii ütles,ju siis nii on.Minu kuts ei tahtnud kuidagi pehmeks ligunud krõbinaid süüa.Lihtsalt natuke veega segatud,aga ikkagi kõvad ja krõbedad krõbinad kadusid aga nagu mutiauku.Ja seda tänini.Minu koerad on kasvult ligilähedased spanjelile ja meil pole küll tänini probleeme tahke toiduga tekkinud. Kutsikatele meeldib närida ja mis see tahke toit talle siis niiväga ikka teeb! vesi peab loomulikult alati saadaval olema ja peale sööki kohe möllama minna ei tasu. Sai ja paljud teraviljatooted aga ei ole kutsikale üldse kuigi hea toidukraam.Praegu premeerime oma koeri ka nii viineritükikeste kui kanapallidega ja kasutame ka muid sobilikke asju. Kogused ei tohi olla suured ja kutsika puhul võib arvestada,et maius poleks liialt soolane ja vürtsine.Kui päeva jooksul on saanud palju maiuseid,peaks vaatama,et toidukogused ei oleks liiga suured.Muidu võib kuts kiiresti ülekaaluliseks muutuda.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1