Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Miks, kaua pissib kutsikas alandlikkusest tuppa, trepile, kui peremeest näeb?
#5032
Pepe
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 8 kuud tagasi
minu väike peni, 3kuune, kui meid näeb, kohe laseb alla ja saba jalge vahel, ei julge otsagi vaadata. see on väga häiriv, nüüd hakanud, veel mitu nädalat tagasi seda probleemi polnud, peamiselt kõik tuli õigesse kohta ja õues ikka, niiet tundus, et harjutamine läheb just edukalt ja nüüd siis loigud maas igal pool, tulen mina koju, tuleb laps tuppa, tuleb mees koju, ükskõik, kohe kardab. kaua selline värk kestab ja mis teha, et ta meid rohkem usaldaks. arvan, et probleem on alanud sellest, et kui ta lasigi vahest asjatult tuppa, pistsin nina sisse ja andsin väikse laksu. kas nüüd peaks minna laskma, mitte õpetama, näitama talle, et mis sellest kui tuppa pissid?

tänan, kes vastavad!
Viimane muutmine: 22.06.2011 17:00 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5034
talvemuinasjutt
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

11 aastat, 8 kuud tagasi
Ilmselgelt ei saanud koer aru, et sai karistada tuppa pissimise pärast. Nüüd tuleb rahulikult ja sõbralikult see karistamine heastada ja usaldus taastada. Premeeri õue pissimist, kiida palju, kui see õnnestub ning püüa tabada õigeid hetki koera õue pissile viimiseks. Loe ka artiklit "Housebreaking your puppy" aadressilt www.cavaliers.co.uk/ Klikka - Breed Info./Articles General/Housebreaking a dog. 3kuuselt ei saa veel täit-pidamist nõuda. Jõudu ja rahulikku meelt.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5035
leek
Karma: 6
Aktiivne koeraja
Postitusi: 87
Offline Profiil

11 aastat, 8 kuud tagasi
Koer on alles 3 kuune, ta on ju alles titt, miks teda karistada pissimise eest. Arvatavasti sellepärast ta teid nüüd ka kardab. Kui koer teie koju tuleku peale pissib, siis sellest mitte välja teha ja teda mitte karistada füüsiliselt, ta peab hakkama teid jälle usaldama. Pigem üritage koju tulles kutsikast esialgu üldse mitte välja teha, las ta olla ja rahuneb maha, kui on rahunenud, siis kutsuda enda juurde ja silitada, mängida ja välja viia.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5039
trinity245
Karma: 2
Aktiivne koeraja
Postitusi: 23
Offline Profiil

11 aastat, 8 kuud tagasi
Kutsikas alles 3 kuune ja pole pidamist-see kestab kuskil 5-6 elukuuni.
See, et saba jalgevahel ja sirtsutab on sellepärast, et karistasite teda ja ta ei saanud mütsigi aru, et mida ta nüüd valesti tegi. Selle tulemusena kardab teid.
Mina käitusin oma kutsikaga nii: nii kui silmanurgast nägin, et sätib häda tegema, krahmasin kutsi õue pissirada järgi ja kiitsin ning premeerisin ka kõvasti, kui tegi häda õue ära. Füüsilisest karistamisest kasu küll pole, kui laksutada muudkui koera selle eest, kui tuppa teinud. Kõigepealt peab selgeks tegema, kuhu peab/võib teha.
Ja rõhutan veel, et sellises vanuses kutsikas nagunii teeb tuppa, nagunii juhtub neid õnnetusi-ta nagu väike lapski ju, kes ei oska veel "potil" käia. Peab varuma kannatust ja süstige nüüd koerale usaldus sisse tagasi.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1