Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Hea Koer alustab uue kursusega lastele ja koertele
#7261
krissuk
Karma: 4
Koeranduse guru
Postitusi: 51
Offline Profiil

9 aastat, 7 kuud tagasi
Hea koer alustab uue lühikese kursusega Noored koerasõbrad.

Minu trennides on sageli küsitud, et kas ma õpetaksin ka lapsi koera treenima. Ja kuna sel suvel oli mul õnne õpetada üht väga toredat ja tubli 6-aastast õpilast Gretet, kelle vanaema võttis koera, siis mõtlesin, et teeks lõpuks ka kursuse ära! Ma olen kaua mõelnud, kuidas seda korraldada nii, et lastel ja koertel oleks hea ja tõhus õppida ning ohutu. Nüüd on ta aga valmis!

NOORED KOERASÕBRAD on kursus, kus lapsed saavad koeraga hea koosolemise ja koeratreenimise kunsti õppida.
Sellele kursusele oodatud lapsed vanuses 6-12 eluaastat.
Kursuse esimeses pooles on kaks kohtumist ilma koerata ning kursuse teises pooles õpivad lapsed koera treenima ning õpetavad oma koerale ka mõne lihtsama käitumise.

Koerata tundidesse peaks ruumi jaguma kõigile huvilistele. Koeraga tundides on ruumi kuni 5 koera-lapse paarile. Koeraga tundidesse on aga pealtvaatajad ilma koerteta samuti oodatud!

Kursus algab juba järgmisel reedel, 21. novembril ning kestab 5. detsembrini.

Rohkem infot leiad kodulehelt:
koertekoolitus.edicypages.com/koolitused

Registreeruda saad siin:
docs.google.com/form...qOs8ysYBVD8/viewform
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7280
krissuk
Karma: 4
Koeranduse guru
Postitusi: 51
Offline Profiil

9 aastat, 5 kuud tagasi
Esimene lend Heade koerasõprade kursusest lõpetas umbes kuu tagasi väga edukalt. Rõõmsad ja rahul olid nii osalevad lapsed, vanemad kui koerad.

Kursus on mõeldud 6-12-aastastele lastele, kes soovivad oma pere koeraga aktiivselt tegutseda ning õppida oma koerale hea sõber olema. Selleks, et lapsi sel teel toetada, alustame kursust tunniga täiskasvanutele, kus õpime tundma koera stressisignaale ning arutame läbi igapäevased probleemsed olukorrad. Edasine koolitus on juba peaasjalikult lastele suunatud. Ometi on täiskasvanu kohalolu oluline ka koeraga tundides, et vajadusel turvalisus tagada.

Uuesti alustame Heade koerasõprade kursusega algajatele 13. jaanuaril (täiskasvanute tund). 14. jaanuaril on esimene tund lastele. Tunnid hakkavad toimuma K kl 18.00-18.55

Rohkem lugeda ja registreeruda saad siin:
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1