Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kutsikate trikitrenn Pärnus
#6966
mmaffu
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

8 aastat, 7 kuud tagasi
Trikkide õpetamine on hea väljund neile, kes ei soovi tegeleda aktiivselt koeraspordiga, ent samas peavad oluliseks ühes koeraga kvaliteetaega veeta. Trikikool on vaheldus pikkadele rutiinsetele jalutuskäikudele, mis arendab aga sealjuures koera ja omanikuvahelist suhet. Trikkide õpetamine on meeleolukas tegevus, mis kasvatab Sinu lemmiku füüsilist ja vaimset võimekust- paendlikkust, tasakaalu, vastupidavust, tähelepanelikkust, kuulekust, taiplikkust.

Alustame trikikoolitusega juba oktoobris. Treeningud toimuvad 1 kord nädalas, pühapäeviti kell 18.00. Esimene kogunemine toimub 13.oktoobril Seljametsa külakeskuses, Paikuse vallas. Kursuse pikkus on 12 treeningut (ca 3 kuud), mille vältel õpime baaskäsklusi "istu, lama" kui ka lustakaid trikke. Ootame koolitusele nõuetekohaselt vaktsineeritud kutsikaid vanuses 3-10elukuud. Kogu kursuse hind on 30 eurot.

Treeninguid viib läbi Merily Saare. Tutvu Merily trikivideodega: www.youtube.com/user/yabberkenzo

Treeningule registreerimiseks või küsimuste korral saada e-mail aadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Viimane muutmine: 02.10.2013 09:54 Lisas mmaffu.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1