Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer teeb ainult lollusi, mida teha?
#7425
Stych
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

8 aastat, 5 kuud tagasi
Tere!

Mure siis selline, et peaaegu aastane emane koer, kes on ära lõigatud teeb ainult lollusi: kaevab suuri auke, närib kõik väiksemad puud ja põõsad juurepealt maha, elektrijuhtmed, voolikud. Kõik mis ette jääb. Tal on suur aed kus joosta + iga päev käiakse temaga kõndimas vähemalt 3km. Temaga tegeletakse koguaeg. Õhtuti nüüd kui väljas külm on laseme ta koridori, vahest jääb ka ööseks sisse. Mitte miski ei aita, oleme püüdnud nii hea kui halvaga. Ta teeb lollusi täpselt siis kui ta teab, et keegi ei näe. Näiteks päeval kui kedagi kodus pole või siis öösel. Tõug on teadmata, aga eks ta mingi hundikoera segu ole. Muidu käitub normaalselt, on üsna sõbralik ja sõnakuulelik. Mida tuleks teha?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7429
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

8 aastat, 5 kuud tagasi
Koera silmis need kindlasti lollused ei ole, vaid igati vajalikud tegevused, kui ta neid salaja teeb, siis see näitab, et puupea ta ei ole.
Võimalik, et keegi teab mingit nippi, kuidas kaevurist koera võõrutada, aga mulle tundub, et lihtsam, kuigi kulukam, oleks koerale eraldada mingi aiaosa ( aedik v. nähtamatu aed), kus ta oma hobidega tegeleda võiks ja kaevata saaks. Välja saaks siis pererahva juuresolekul, kes silma peal hoiab ja keelab/ suunab, puud saaksid suuremaks kasvada ja hiljem, kui koera "vasikaiga" möödas, on ta vahest suurest närimisest võõrdunud , eeldusel, et mingid oma närimisasjad on. 3 km jalutamist on Teile kindlasti väga kasulik, koerale ka, aga noorele hundikoeralaadsele pigem soojenduse eest.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1