Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: HILDA OTSIB UUS KODU
#7576
Jegor_Wegner
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline

3 aastat, 5 kuud tagasi
Sõbralik ja pailembeline Hilda on mures: omanik on sunnitud kolima suurde linna välismaal ja teda kaasa võtta ei saa. Elu suures linnas Hildale ei sobi – ta kardab suuri teid, liikluslärmi ja suuri veokeid, busse (surub ennast nurka).
Kaks aastat tagasi varjupaigast võetud Hilda on elanud Tartus ja Tallinnas ja on selle aja jooksul kõvasti arenenud. Ta jalutab rihma otsas rahulikult, jooksjad, ratturid jms ei paku talle huvi. Väikeste koertega on ta väga suur sõber, suuremate koertega on veidi ettevaatlikum ja kohe esimesel kohtumisel mängima ei kipu. Eriti talle meeldib mängida 1+1 või 1+2; kui koeri on rohkem, eelistab ta olla kõrvalvaataja. Kassidega koos ei ole Hilda elanud, aga tänaval ta neid ei ründa. Varjupaiga fuajees elava kassiga sai kenasti läbi. Kui tulevases kodus on kass, saab ta suure tõenäosusega temaga sõbraks. Lapsi Hilda ei karda: külla tulnud lastega oli ta alati kannatlik ja rahulik.
Hilda on elanud korteris. Kodus käitub ta korralikult: midagi ei lõhu, mööblit ei näri, üksi olles ei haugu, süüa ei nori. Kui reeglid ei luba, voodisse ei roni. Hildal on oma suur voodi mänguasjadega, transpordipuur reisimiseks ja muud tarvikud, mille ta uude koju kaasa võtab. Hilda armastab loodust ja pikki jalutuskäike, seega oleks eramaja tema jaoks ideaalne variant.
Hilda on 3-aastane šokolaadivärvides preili. Kaal on tal 28 kg, turja kõrgus on põlveni (56 cm), ta on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ja üldiselt terve kutsu.
Me otsime Hildale varasema koerapidamise kogemusega uut omanikku. Selline rõõmupall väärib kõige paremat ja vastutasuks pakub kogu oma armastust ja hoolt uuele perele.


___________________________________________________________


Приветливая и ласковая Хильда в тревоге: хозяин вынужден переехать в большой город за границу и не может взять её с собой. Жизнь в мегаполисе ей не подходит - она боится автострад, перекрестков и крупных машин (зажимается в угол). Кроме того, новая работа хозяина не оставляет времени на сон, не говоря о полноценном уходе за любимцем.
Хильда взята из приюта чуть меньше двух лет назад. Жила в Тарту и Таллинне, за это время очень хорошо социализировалась и приспособилась к жизни домашнего питомца. Она хорошо гуляет на поводке; бегуны, велосипедисты и пр. не вызывают у неё интереса. Очень хорошо ладит и играет с небольшими собаками. С крупными ведет себя осторожно и играть начинает после того, как привыкнет. Особенно ей нравится играть один на один, а в случае большого количества собак на площадке предпочитает наблюдать со стороны.
Вместе с кошками Хильда не жила, но и на улице их не атакует. На кошачьи запахи реагирует нормально и, скорее всего, смогла бы ужиться вместе.
Детей Хильда не боится, пришедших в гости воспринимает терпеливо и спокойно. Признаков агрессии не подает и могла бы стать прекрасным другом.
Хильда привыкла жить в квартире. Дома ведет себя примерно: ничего не грызет, мебель не портит, оставаясь одна не лает и еду не выпрашивает. Если не позволять, на кровать и диван не залезает. У Хильды своя большая кровать с игрушками, большая перевозка и прочие принадлежности, которые она берет в новый дом.
Хильда любит природу, долгие прогулки и купаться в открытых водоемах.
Хильде 3 года, она весит 28кг и ростом в холке до колена (56см). Она стерилизована, вакцинирована, чипирована и она здоровая и жизнерадостная собака.
Мы ищем Хильде нового хозяина с опытом. Она - луч радости, достойный самого лучшего и взамен одарит счастьем и любовью того, кто согласиться принять и заботиться о ней.

55516862
FB Jegor Wegner
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1