Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer ja uus kiisu majas
#7618
Yloox
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

1 Aasta, 6 kuud tagasi
Tere,

Nimelt võtsime terve pere otsusel lisaks kahele koerale juurde kiisu. Üks neist on taksi laadne ja teine berni alpikarja koera segu.
Suurem koer ei võta uut pereliiget omaks.
Vaatab pidevalt teda akna peal keha selline kange ja jälgib peab jahti nagu .harjutasime alguses koeri lõhnaga viisime kassi toast välja ja lasime koerad tuppa ,et lõhnaga harjuks seda umbes nädala jagu . Siis panime kahe toa vahele aediku et nad näeks üksteist aga kokku veel ei lasknud seda tegime ka umbes nädala jagu . Esimesel päris tutvustusel olid koeral lõuad lahti ja tahtis kassikest rünnata . Ma ei oska kuidagi enam edasi käituda. Ei tahaks kassikesest loobuda ja kindlasti ei soovi ka koerast loobuda .kas mul on veel mingeid võimalusi kuidas neid harjutada omavahel?

Näha on et koer on kuidagi stressis ainult aknataga istub ja vaatab .

Aitähh ette ära !
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7619
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 221
Offline Profiil

1 Aasta, 6 kuud tagasi
Mu meelest olete igati õigel teel, aga nädal on väga lühike aeg. Võtsin kunagi oma viimase koera varjupaigast kassi kõrvale, teda ma premeerisin konkreetselt oma kohal olemise eest, kui kassiga mööda läksin, kassi pidin kuu aega tassima, sest tegelane kartis, aga peale mõningaid tagasilööke said omavahel hakkama küll, ka linnas väikekorteris, mängisid isegi omavahel. Üldiselt, minu arust võib koera ka keelata ebasobiva käitumise puhul, õige käitumise puhul loomulikult premeerida. Võite mõne spetsialistiga konsulteerida ka, Maaülikooli kliinikus Tartus vist on olemas ja Tallinnas koertekoolis Kratt,
kiirabikliinikus vms., ise teenuseid kasutanud ei ole, aga vast kuskilt ikka nõu saab, võib- olla olete juba probleemi lahendanud.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1