Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Täiskasvanud koer uriseb pidevalt pere uue koera (kutsikas) ja kassi peale
#7515
KristiinT
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

6 aastat, 10 kuud tagasi
Tere
Mure siis vanema koeraga, kes võetud varjupaigast. Vanuseks on pakutud 3-7 erinevate arstide poolt. Käitumiselt on ta pigem noorem, kui vanem.
Koer on segavereline, suuremat kasvu. Muidu on sõbralik ja kuulab mõningaid käsklusi, Probleeme on teisigi aga kõige rohkem häirib see, et ta on nii armukade just teiste loomade peale. Inimeste suhtes õnneks mitte. Kui kutsikat veel polnud, oli koguaeg kade kassi peale. Eriti algas see õhtul, kui kass tuli tuppa ja tahtis minu juurde tulla, sülle või voodisse. Iga kord tuli koer oma pesast välja ja kohe meie poole, ja tuli meie ja kassi vahele, ise urises. Olen teda keelanud ja kui kass on juba meie juurde saanud, siis koera silutanud ja temaga rahulikult rääkinud.
Nüüd on sama lugu kutsikaga. Ta on nii valvas, kohe, kui kutsikas tuleb minu juurde, kohe on kuri. Teiste pereliikmete suhtes pole seda täheldanud.
Mis oleks õige käitumine minu poolt? Kuidas ma peaks reageerima? Tahaks ju, et kõigil oleks hea. Muidu on suur koer teistega sõbralik, õues ainult ajab kassi taga, kui ma keelan, siis jääb üldiselt seisma. Toas aga on veel nii, et kui kass või koer talle endale liiga lähedale tulevad, kui ta lamab, siis ka hakkab urisema.
Olen väga tänulik, kui keegi saab mahti vastata!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1