Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Ameerika kokkerspanjel nutab kui ma tööle lähen!!!
#5688
takopell
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

10 aastat, 11 kuud tagasi
Tere mure siis järgmine. Minu armas kutsu kes sai 11 märts 3a. nutab alati kuskil 15min kui mina tööle lähen. Tema ei taha üksi kohe kuidagi olla.
Olen kuulnud et on olemas sellised elektrikaelarihmad mis vibreerimise peale ehmatuse koerale annab et ta teaks et nii ei tohi käituda, kas keegi oskab mulle ütelda kas see toimib????
või kuidas ma leiaksin probleemile lahenduse. naabritest küll tiba juba kahju. kuid õnneks nutt toimub kuskil 8.10 aeg hommiku enamus siis juba tööle läinud, ja kes pole jõudnud veel minna peab selle 10-15 min kannatama ära minu kutsu koorilaulu.

Olen jätnud ka raadio talle mängima aga nutt ikka majas!!!

Mida Teie soovitate, kuidas olete leidnud lahenduse probleemile?

Jään väga ootama Teie nõuandeid ja nippe.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5691
koer.ee
Karma: 14
Moderaator
Postitusi: 276
Offline Profiil

10 aastat, 11 kuud tagasi
Soovitan lugeda seda foorumi postitust: www.koer.ee/Foorum/K...niutsumine.html#5683
Samuti leiab Artiklite rubriigist Koerte käitumisprobleemid alt artikleid üksindusahistusest.
Edu kutsika õpetamisel!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5695
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

10 aastat, 11 kuud tagasi
Oot-oot! Ma saan aru,et koer on 3 aastane.kas see käitumine on alles hiljuti tekkinud? kas tema elus on mõni suurem muudatus olnud? Tervis korras? Nendest artiklitest on kasu kindlasti,aga kui selline asi on tekkinud juba täiskasvanud koeral,siis tuleks mõelda eelkõige,mis selle põhjustas ja vastavalt sellele ka püüda olukorda lahendada. Edu teile!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5885
takopell
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

10 aastat, 9 kuud tagasi
Tere, ei see probleem on olnud koguaeg, olen püüdnud seda kuidagi lahendada, käinud koertekoolis, ostin mingi kaelarihma kaela mis kõrisõlme liikumise peale peaks andma tema jaoks häiriva signaali, kuid ei midagi, koer on kutsikast saati nutnud, õnneks ta nutab ainult hommiku oma 5min max 15min kuidas kunagi, aga nüüd elab minu kõrval noormees, kes ei salli loomi, ja nüüd sellest suur suur muere, et minu kutsu nutab, meie majas nutab üks väke must keor samamoodi, aga 4a jooksul pole meil olnud mitte mingit muret sellest et kellegi koer nutab. olen väga palju kuulnud nendest elektrikaelarihmadest, aga see on nii õudne, kas on sellest ka kasu? kas koer on lõpetanud selle tegevuse?

koer ise täietsi terve ja kõik väga korras, mängin ja tegelen temaga piisavalt, kasvataja ütles et koer on lihtsalt memekas ja igatseb mind taga. ta vajab enda kõrvale inimest, sest kui olen talle seltsi jätnud õe või kellegi teise on koer rahulik, ja nutt puudub, samuti kui seltsiks on teine koer. kutsikat ei soovitatud mul osta, kuna koer pidavat suutma teda õpetama ka ulguma ja siis koos oleks juba tõsine konsert.

mida teha edasi?
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5888
j-f
Karma: 4
Aktiivne koeraja
Postitusi: 20
Offline Profiil

10 aastat, 9 kuud tagasi
Tal on ilmselt üksindusahistus. Sul tuleb talle näidata, et kui sa kodust ära lähed, tuled sa ka tagasi, sest kui ta niiviisi nutab siis ta on väga mures sinu pärast ja arvab et sa jätsid ta igaveseks üksi. Alusta sellistest harjutustest, et lähed uksest välja 3 sekundiks ja tuled kohe tagasi, annad maiust näiteks või paitad teda. Järjest tee neid harjutusi ja pikenda aega, 30 sekundit, minut, 3 minutit, 6 minutit jne. Kui ta mingil hetkel jälle nutma hakkab, siis olete harjutustega liiga kiiresti edasi liikunud, vähendage üksiolekuaega. Loodan, et sellest aitab.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1