Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Mure koera haukumisega
#5268
xmcx
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

11 aastat, 6 kuud tagasi
Tere,

Mul on peaaegu aastaseks saav hagijalaadne koer. Aga mure tulnud nüüd viimasel ajal. Nii, kui koeraga õue tahan minna ja õueriideid selga hakkan panema, hakkab koer kõrvulukustavalt haukuma ja rabelema. Vb ta haugub sellepärast, et õueminek on nii elevusttekitav, aga see on tõesti häriv tegevus. Kas keegi oskab aidata? seda haukumise asja teeb ta ka vahel teda lihtsalt keelates. Läheb lihtsalt äksi täis ja hakkab nagu ka vahel hammastega jalga. ei saagi aru, kas on kuri või mitte.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5269
koeruke
Karma: 16
Aktiivne koeraja
Postitusi: 219
Offline Profiil

11 aastat, 6 kuud tagasi
Tõenäoliselt see ongi elevusest, k.a. see hammastega jalga hakkamine. Minu koer sellistel puhkudel "räägib", tema puhul aitab see, kui "lobisemine" väga pinda hakkab käima, siis ma lihtsalt käsin tal istuda. Mõnikord peab seda ka kordama jms., aga natuke see rahustab ta maha.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5302
pätu030290
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

11 aastat, 5 kuud tagasi
Elan korrusmajas ja mul on 2,5a saksa lambakoer. Tal on kombeks trepikojas liikuvate inimeste peale haukuda. Eriti hull on olukord siis kui koju tulevad oma pere liikmed. Tunneb sammudest ja häälest ära. Uksest sisse astudes läheb olukod eriti hulluks. Valjuhäälne haukumine ja hüppamine. Häiriv on olukord siis kui keegi pereliikmetest juhtub koju tulema öösel. Haukumine äratab naabrid üles. Külalisi ei saa kutsuda. Külalise tuleku ajaks panen suukorvi ja viie minuti pärast on olukord normaliseerunud. Külalise lahkumisel läheb jälle kurjaks.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1