Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Kutsikale pissimismati kasutamise õpetamine
#3129
toykas
 


14 aastat, 1 Kuu tagasi
Meil ka selline väike probleem, et kuts on küll väga väike (2 kuud), aga nädal aega oleme üritanud kasutada seda pissimatti. Imekombel esimesed 2 päeva sai isegi aru, tõstsime peale magamist,mängimist ja söömist sinna ja tegi. Juhtus ka ühekorra nii et ise läks peale magamist sinna ja tegi pissi ära. Olime jube õnnelikud ja arvasime, et ongi asjast aru saanud ja ära õppinud. Nüüd aga on millegi pärast nii, et enam ei tee sinna ja kõik. See koht on talle mängukohaks, viskab ennast isegi sinna pikali Endiselt tõstame teda peale magamist sinna, aga ei tee, passib ja hakkab mängima kuni lõpuks peale 30 min tuleb ära ja teeb ikka kuhugi mujale. Samas kakaga nii ei ole, seda läheb ise sinna vahepeal tegema, mõnikord tõstame ise sinna kui juba näeme, et hakkab häda tegema ja lõpuks saab kakatud ikkagi matile. Oleme kasutanud ka kahte lõhnaainet, aga see teda küll väga ei tõmba. Kui juba oma vana pissi, mis matile on tehtud ja tõmba teda sinna pissima, siis mis üldse paneks ta sinna pissima ??!
Viimane muutmine: 20.06.2011 11:04 Lisas koer.ee.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#3130
Leek
 


14 aastat, 1 Kuu tagasi
Kahe kuune koer on ikka väga väike veel ja te olete seda pissimatti harjutanud ainult nädal aega, seega pole hullu midagi.
Las ta harjub, võib proovida, kas talle sobib ajalehele rohkem pissida. Üks võimalus on talle selgeks õpetada sõna pissi (siis kui ta ise hakkab pissima, korrata sõna tubli, pissi, tubli) ja siis kui see sõna on tal tasapisi selge, panna ta sinna matile või ajalehele peale söömist näiteks ja öelda pissi. Ehk siis õpetada käsu peale pissima.
See kõik võtab aega.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1