Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koera valik korterisse.
#7327
Anuu
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

9 aastat tagasi
Tere,

Oleks soov võtta korterisse koera ja sooviks abi valikul.
Tõugusid uurides jäid silma Beagle ja Cavalier King Charles Spanjel. Kas oskate lähemalt rääkida kuidas nad korterisse sobivad ja kuidas saavad läbi võõraste inimestega? Tähtis oleks ka, et nad iga krõbistamise peale öösel haukuma ei hakkaks.
Kuna oleme tööinimesed siis võib juhtuda, et vahest ei saa koeraga 12 tundi väljas käia. Kas see on nende tõugude puhul probleemiks?
Millega peaksin kindlasti veel arvestama nende tõugude puhul?

Kuna ei ole koeratõugudega kursis siis ehk oskate soovitada veel mõnda tõugu mis sobib eelnevate kriteeriumitega ja ei ole suurt kasvu.

Anu.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#7332
koertearmastaja
Karma: 1
Aktiivne koeraja
Postitusi: 24
Offline Profiil

9 aastat tagasi
Tere!

Mul pole cavalier king charles spanjeliga ega king charles spanjeliga kogemusi, kuid mu tuttav võttis endale korterisse Beagle'i. Olen teda mitu korda näinud, ühe korra ka lähemalt tutvust teinud, ning paistis rahulik tõug olevat. Ma pole iialgi kuulnud teda haukumas, kuigi samas majas elav teine koer haugub vahet pidamata. Ma muretsen pigem väljaskäimise probleemi pärast. Selliseid tõuge, mis saaksid 12 h järjest toas olla väljas käimata pole palju. Ühtlasi tean ka tõu kohta, et neid kasutatakse illegaalsete asjade otsingutel. Sellest järeldan, et koer on energiline ja tahab liikumist.
King Charles spanjelite kohta tean ma nii palju, et cavalier spanjel on energilisem, kuid kergesti treenitatav.
Teiste tõugude osas tean tõuge, mis vajavad head treeningut enne, kui nad haukumata toas püsida suudaksid. Selliste tõugude alla käivad nt chihuahua ja taksid.
Loodan, et olin abiks.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1