Mine allaLehekülg: 12
TEEMA: koerad lemmikloomaks tallu
#5798
hopsi
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 3
Offline Profiil

10 aastat, 10 kuud tagasi
Tere!
Lisaksin omaltpoolt veel ühe mõtte/soovituse koera perre võtmisel.
Mõelge palun ka sellele,et koer saab kord ka vanaks.Vana koera puhul suurenevad tema ülalpidamiskulud .Arstid, eritoit jne.Ma ise ei osanud sellele aspektile tähelepanu pöörata enne kui koer vanaks sai.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5800
Leonberger
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

10 aastat, 10 kuud tagasi
Mina suurt koera väikeste lastega perre ei soovitaks. Mitte selle pärast,et koer ei pruugi nendega sobida, vaid pigem, et väikesel lapsel pole suure koeraga midagi eriti pihta hakata. Meie peres on suur koer- Leonberger ja kolm väikest last. Koer on suurepärane lastega, aga koos nad joosta/mängida ei saa, sest siis lapsed muudkui pikali ning ega kammimisest ja hoovist väljaspool jalutamisest ka miskit head lastel temaga välja tule. Kindlasti on oluline silamas pidada,et nt nii bernikad kui ka leonbergerid on väga sotsiaalsed loomad ja nad ei taha üksi õues konutada, kui ülejäänud kari kõik toas on. Seega peab ka tubane elamine olema piisavalt ruumikas, et koos perega ka toas olla. Muidugi suure talu puhul pole see vist nii oluline ja kindlasti on mets lähedal, aga meil linna lähedal elades, kui tuleb ka koera väljaheited pidevalt koristada, siis suure koera puhul pole jutt grammides vaid kilodes , mis küla pealt ja hoovist kokku koguda vaja.
.... Pigem soovitaksin väikeste lastega perele kas väikest või keskmist koera: retriiverid, terjerid....
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6206
Polarfact
Karma: 2
Aktiivne koeraja
Postitusi: 26
Offline Profiil

10 aastat, 4 kuud tagasi
Kas olete koera juba soetanud? Mul on pakkuda klassikaline mõisa- ja taluvalvur HOVAWART, kes on ka lastesõbralik perekoer. Meil on kennelis Polarfact praegu saadaval blondid kutsikad, 3 isast ja 1 emane. Kuid kes hakkab teda dresseerima? Kas jõuate laste kõrvalt koeraga tegeleda. Natuke väheks jääb sellest, et tal on aias ruumi, vaja on ka jalutada ja väljaõpet teha. www.kennelpolarfact.com
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 12