Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Väike tõukoer
#5700
papiyork
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

10 aastat, 11 kuud tagasi
Tere!
Sooviks abi väikest tõugu koera leidmisel. Elan korteris, seega oleks vaja väikest koera, mitte et suured koerad korterisse ei sobiks aga ise eelistan ka väiksemat kasvu koera. Ei tahaks väga aktiivset koera nagu näiteks Jack Russell Terrier. Praegu olen kaalunud Papilloni, Cavalier King Charles spanieli, Yorkshire terrierit ja Toy terjrit.
Äkki pakuksite veel väikest tõugu koeri, kes oleks sõbralikud ja aluks ka natuke(kuni 5 tundi) üksi olemist.
Ette tänades, Keiti.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5701
Helin
 


10 aastat, 11 kuud tagasi
Ega üksi kodus olemise talumine ei sōltu koera tōust, et spanjelid ei talu aga sakslased armastavad üksi olla. Kōik on kinni ikka harjutamisest. Algul ei suuda pissi kinni hoida 5 tundi ükski kutsikas olgu mis tōugu tahes, samuti nutab kutsikas algul üksi jäädes ka sōltumata suurusest ja tōust. Minu kogemus näitab, et ükski koer ei jää vabatahtlikult üksi koju, kui on vōimalus näiteks kaasa minna - nad on ju karjaloomad ja vajavad seltsi, see on ka üks pōhjus, miks tihti vōetakse perre kaks vōi enam koera. Harjutades on lōpuks vōimalik igat tōugu koer koju jätta, kui tal on ihuhädad tehtud, kōht täis ja ta saab aru, et lōpuks tullakse koju, et pole vaja pabistada.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5775
belladoora
Karma: 0
Aktiivne koeraja
Postitusi: 26
Offline Profiil

10 aastat, 10 kuud tagasi
enda kogemustest tean et vene toy on väga väga energiline ja yorki on ka. kontakteeru kasvatajatega, mine külla ja tutvu nende koertega. Edu;)
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5776
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

10 aastat, 10 kuud tagasi
Enamus pisikesi koeri (ja ka üldse noored koerad) ongi hästi aktiivsed.Samuti ei talu ükski kutsikas täispikka päeva üksi olemist.Saate igal juhul rikutud närvisüsteemiga koera. Minul endal on kunagi lapsena see vene toy olnud ja see oli küll üks energiapomm.Üksi kodus olles ta nuttis pikalt ja kraapis kõik ukse polstri ära.Õnneks ta oli nii pisike,et suuri kahjusid ei tekkinud ja üksi olla polnud tal ka tihti vaja.Kui vanaema oli ära kuskil,siis oli üksi kodus ja ta polnud lihtsalt harjunud sellega. Olen kuulnud,et papillon pole väga lärmakas ja samas on ta tark koer.Väärikas ja mitte lärmakas pidi olema ka jaapani chin ning mops.Aktiivsuse koha pealt ma ei usu,et ka need koerad juba kutsikana rahulikult asemel peesitaksid.Kui karvahooldus ei hirmuta,siis eriti nunnu koer on veel pekingi paleekoer.Eks neid tõuge on kindlasti veelgi,aga kui endal pole otsest kogemust,siis on raske soovitada.Isiklik kokkupuude on lähikonnas mopsiga ja pekingigiga ja nendega seostuvad ainult head kogemused.Meeldivad,sõbralikud ja rõõmsad olevused.Mopsil peres ka väikesed lapsed ning nendega ka on koeral suurepärased suhted.Aga vaata igasugused tõuühingud üle ja loe,mis neis erinevate pisikeste tõugude kohta on arvatud!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5777
belladoora
Karma: 0
Aktiivne koeraja
Postitusi: 26
Offline Profiil

10 aastat, 10 kuud tagasi
vene toydest nii palju veel, et nad ei talu hästi üksi olemist, on ka erandeid aga kuna nad on tõelised seltsikoerad vajavad nad palju tähelepanu ja tegevust. Kui nad on 5 tundi üksi olnud ja sa koju lähed vajab ta kindlasti pikka jalutuskäiku, mängimist ja tähelepanu. Noo loomulikult vajavad seda kõik koerad aga vene toy vajab seda eriti, soovitan lugeda chihuahua.ee. seal kirjutatakse palju taskukoertest.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1