Mine allaLehekülg: 12
TEEMA: Palun abi õige koeratõu leidmisel.
#4950
Chiu.
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 1
Offline Profiil

12 aastat, 9 kuud tagasi
Ütleks nii,et koera võtmisel oleks oluline jälgida tingimusi et kui on väikesed lapsed siis võtta laste sõbralik koera tõug.Kui elate korteris siis võtta toa koer midagi väikest näiteks kääbus puudel või chihuhaua.Kui elate majas ja tahate kedagi kes õues oleks siis sobik suur koer paksu karvaga.
Ja kui päris aus olla siis krantsid on vastu midavamad(hea tervisega) kui tõu koerad.
Ma ise elasin korteris ja tahtsin koera kes oleks pisike,kes oleks seltskondlik ja kes ei oleks väga nõudlik.JA ma võtsin chiuhahua.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#4951
Päevakoer
Karma: 25
Koeranduse guru
Postitusi: 241
Offline Profiil

12 aastat, 9 kuud tagasi
Krantsid ei ole vastupidavamad! olen ise olnud väga haige krantsi omanik palju aastaid ja seda põhjusel,et turuväravast ostes ei teadnud tema terviseprobleemidest midagi ja ka vanemate kohta oli vähe infot.Mutt,kes müüs,ei maininud muidugi poole sõnagagi midagi. Niisiis olime pikki aastaid praktiliselt invaliidist koeraga kodu külge aheldatud.Teda ei saanud kuskile kaasa võtta ega ka kellegi hoolde jätta.Peale seda võtsime kontrollitud tervisega vanematelt tõukoera.ka tõukoertel on muresid,aga vähemalt tean enam vähem,mida oodata ja kasvatajalt on võimalik saada infi vanemate ja kutsikate kohta.Siiani ei ole kahetsenud seda otsust.Lisaks on meil tekkinud sõpruskond,kellega näitustel kohtume.Terve ja normaalse närvikavaga krants on suurepärane,aga sellise saamine on loterii.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#5651
Hanna mm
Karma: 0
Koeraja
Postitusi: 2
Offline Profiil

12 aastat tagasi
Mina soovitaks võtta yorkshire terjer
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 12