Mine allaLehekülg: 1
TEEMA: Koer on muutunud agresiivseks/väike laps
#6590
bamby95
Karma: -1
Koeraja
Postitusi: 17
Offline Profiil

11 aastat, 10 kuud tagasi
Tere!
Minul on mure oma 6 aastase emase segaverelise koeraga (laika+labrador).
Nimelt probleem siis selline, et umbes kahe kuu eest hakkas koer iseloomu näitama. Kuts on hakanud mulle kui omanikule hambaid näitama ja urisema kui teda keelan või kohale saadan.( Praegu lõppes just situatsioon kus tahtsin saata koera köögist kohale, kuid ta ei kuulanud nii ma siis näitasin talle käega koha poole, kuid ta hakkas urisema selle peale võtsin koeral turjast kinni ja viisin ta kohale mis peale preili mind lausa näksas (esimest korda /olen hämmingus) ei osanud muud teha kui panin ta WC karistuseks kinni enne seda noomisin.) Kas säärane karistus on norm ja kas ta saab sellest aru?
Kuid see ei ole ainus probleem nimelt on meil majas ka väike laps (10. kuune) koer sai temaga varem täitsa hästi läbi, kuid nüüd kui laps roomama on hakanud on koer lapse peale urisema hakanud. Igakord kui laps esikusse minema hakkab, hakkab koer kohe päris kurjasti urisema.
Lugesin siit umbes sama probleemi kohta seoses lapsega, kus soovitati ühendust võtta profesionaaliga, kuid kas mingeid harjutusi ei ole mida saaks ise teha?

Suurt abi oodates murelik omanik.
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
#6591
koer.ee
Karma: 14
Moderaator
Postitusi: 277
Offline Profiil

11 aastat, 10 kuud tagasi
Siin lehel on päris palju artikleid karjajuhi staatuse kohta, samuti tasub läbi lugeda artiklid Lapsed ja koerad teemal. Tundub, et karjasuhted on paigast ära.

Igal juhul soovitan ka sellise mure puhul ühendust võtta professionaalse koertekoolitajaga või käitumisspetsialistiga, et vältida olukorda, kus koer last hammustab. Edu!
Postitamiseks pead olema sisse logitud. üles
Mine ülesLehekülg: 1