Koer.ee kasutajate blogid


veebr 20
2012

5 põhjust miks koer peaks kandma koerte riideid

Kirjutas: Kristelle

Kategoorias: kutsikad , koerad

Kristelle

Tänapäeval ei ole koerte riietamine enam lihtsalt koerte hellitamine vaid ka reaalne vajadus.

5 põhjust miks koer peaks kandma koerte riideid:

 

1.    Paljudel lühikarvalistel ja karvututel koertel on talvel külm! Kui väljas on väga külm, siis ennast me paneme ju soojalt riidesse, miks me siis arvame, et koertel külm ei ole? tegelikult on! kui tahame, et meie lemmik naudiks väljas käimist, siis on oluline, et ka temal on soojad riided seljas!

 

2.   Kui koer kannab riideid, siis tema karv määrdub vähem ning koerte riideid on oluliselt lihtsam pesta kui koera ennast ning koera enda liiga tihe pesemine ei olegi talle hea! Riideid võid pesta pesumasinaga nii palju kui soovid.
3.   Koerte riided aitavad ka pikema karvaga koeri. Näiteks on pikema karvaga koerte karv pärast riiete kandmist palju siidisem ning langeb ilusti nagu peab ega lähe lokki ega sassi. Seega aitavad riided säilitada karval ilusa siidise struktuuri.

4.   Koerte riietamine on oluline, sest me tahame et meie koer näeks vähemalt sama kena ja stiilne välja nagu meiegi. Keegi ei vaidle vastu, et see tunne on väga hea kui kõnnid tänaval koos oma ilusasti riietatud koeraga tekitades vastutulijates palju positiivseid emotsioone!

 

5.   Oma koera riietamine teeb teie lemmiku enesetunde heaks, sest ta ei pea enam külmetama ning saab täielikult nautida õues olemist ja siis ta tunneb, et temast tõeliselt hoolitakse. Samuti naudib ka koer teiste inimeste tähelepanud ja positiivseid emotsioone!

refereeritud Cedrelle.ee blogist: http://www.cedrelle.ee/5-pohjust-miks-koer-peaks-kandma-koerte-riideid