Koer.ee kasutajate blogid

A SHORT DESCRIPTION ABOUT YOUR BLOG

aug 11
2010

Esimene meenutus...

Kirjutas: Mirk

Kategoorias:  

Mirk

 

Tere!

Täna on tähtis päev minu jaoks, postitan oma esimesse blogisse- esimese postituse. Täna kirjutan ühe pisikese loo, mis juhtus meil umbes aasta tagasi ühel üritusel. 

Hommikul tõusime kõik üles ja märkasin, et meie koer Häpi oli kuidagi ärevil, ise ma veel ei teadnud et sõidame välja. Kuna Häpil on kombeks tunnetada ette selliseid assju, siis arvatavasti tegi teda ärevaks see, et ta ei olnud kindel kas tema saab kaasa tulla. Seekord siiski võtsime ta peale pikka kaalumist kaasa. Kaalusime nii pikalt, sest tegu oli hobuste võidusõiduga ja me ei olnud kindlad kuidas hobused raegeerivad. Otsustavaks sai see, et panime paika vahetustega jalutamise hobustest eemal- see osutus vajalikuks kuna hoopis meie pisike koer oli see kes läks hobuseid nähes närvi.

Kohale jõudes sai meile selgeks, et soovitav oleks kasutusele võtta vahetustega jalutamine. Alguses rahva juures siiski kõndisime perega koos. Eemalt kuulsime kuidas üks pisikene poiss ütles oma emale "Emme, emme!! Näe vaata, keegi on lamba kaasa võtnud." Tegelikult oli aga meie Häpi see kes on valget värvi lokkis karvaga ja näis väikesele poisile nagu pisikene lambatall.

Üritus oli põnev ja ma usun, et ka meie koerale kindlast uus kogemus, kuna ta polnud eales näinud nii suuri loomi nagu hobused.

Minul endal on seda lugu tore meenutada. Loodan et ka teistele meeldib see pisikene lugu, mis on tõestisündinud. Loodan ka, et suutsin toimunut piisavalt hästi kirjeldada, kuna see oli tegelikult päris naljakas- üritasin ka seda välja tuua.

Koerusteni...